Cítíte, že si potřebujete opravdu pořádně odpočinout a při výběru dovolené pro vás není nízká cena nejdůležitějším parametrem? V tom případě vám nabízíme zájezd s cestovní kanceláří, díky kterému si budete moci dopřát zasloužený relax. Podívat se můžete do Řecka, konkrétně na oblíbený ostrov Zakynthos. Cena zájezdu je 16 990 Kč a zahrnuje vše, co od pobytu u moře očekáváte – ubytování v 5* hotelu na 8 dní, stravu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, transfery a služby delegáta. Hotel Relax dělá čest svému jménu. Najdete zde mimo jiné wellness centrum, kde si můžete dopřát masáže a kosmetické procedury. Ještě než vyrazíte, nezapomeňte načerpat inspiraci v našem online průvodci Zakynthosem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Azure Resort & Spa v termínu 21.6. – 28.6. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si zde přečíst i hodnocení ubytování.

Zájezd na Zakynthos do skvělého 5* Spa resortu s ALL INCLUSIVE za 16990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!