Zájezd na Rhodos z Prahy na týden se Soft ALL INCLUSIVE za 12590 Kč!

Zájezd na Rhodos z Prahy na týden se Soft ALL INCLUSIVE za 12590 Kč!

Pro všechny cestovatele, kteří upřednostňují organizované zájezdy a nemají problém odletět na poslední chvíli, zde máme skvělou nabídku! Našli jsme týdenní dovolenou s cestovní kanceláří na Rhodosu za 12 590 Kč! Cena zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní, Soft ALL INCLUSIVE, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Argiro Village se nachází v oblíbeném středisku Afandou, zhruba 800m od písčito-oblázkové pláže. Tam se můžete vydat krátkou procházkou, nebo využít hotelový shuttle bus zdarma. S rezervací však rozhodně nečekejte, zbývá posledních pár míst. Rady a tipy pro váš itinerář můžete načerpat v našem online průvodci Rhodosem. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Argiro Village v termínu 29.6. – 6.7. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si tu prohlédnout i recenze ubytování.