Zájezd na Korfu z Prahy, Brna, či Ostravy na týden s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč!

Zájezd na Korfu z Prahy, Brna, či Ostravy na týden s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč!

Hoďte starosti za hlavu a vydejte se na zaslouženou dovolenou! Pokud se necháte inspirovat naším tipem, již zítra se můžete slunit na plážích řeckého ostrova Korfu. Díky této Last minute nabídce navíc za výhodnou cenu. Týdenní pobyt ve 3* hotelu vás bude stát jen 7 990 Kč a tato cena dále zahrnuje stravu All Inclusive, zpáteční letenky (na výběr odlet z Prahy, Brna a Ostravy), letištní transfery a podporu delegáta. Hotel Sea Garden, který najdete v destinaci Kavos, je velmi oblíbeným ubytováním. Rozkládá se přímo u pláže a svým hostům nabízí bohatý servis. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho podrobného průvodce ostrovem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o Korfu. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka můžete cestovat bez omezení! Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Zájezd do hotelu Sea Garden Alexandria Club v termínu 15.9. – 22.9. 2022 můžete rezervovat zde >> Recenze hotelu najdete na stránkách Invia >>