Láká vás dovolená na řeckých ostrovech? Inspirujte se naším dnešním tipem a navštivte ostrov Korfu. Dovolenou ve 4* hotelu a letovisku Acharavi můžete aktuálně pořídit za cenu 17 990 Kč. V této ceně jsou zahrnuty letenky (s odletem z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování ve 4* hotelu na 7 nocí, all inclusive strava a služby delegáta. Hotel se nachází přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže, na které můžete zdarma využívat lehátka, hotelové osušky i slunečníky. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci ostrovem Korfu, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Acharavi Mare **** v termínu 28.7. – 4.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii najdete zde >>, recenze na Booking si můžete prohlédnout zde >>)

Zájezd na Korfu z Prahy do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE a za 17990 Kč!

1 komentář u „Zájezd na Korfu z Prahy do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE a za 17990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!