Zájezd na Ibizu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 18990 Kč!

Zájezd na Ibizu z Prahy na týden s ALL INCLUSIVE za 18990 Kč!

Španělské ostrovy patří mezi stálice v dovolenkových destinacích a není se čemu divit. Najdete zde perfektní zázemí pro cestovní ruch i vysokou kvalitu služeb. Přesvědčit se o tom můžete sami, pokud se necháte zlákat na akční zájezd s cestovní kanceláří na Ibizu. Vyrazit sem můžete již v termínu 10.8. – 17.8.2022 a to za skvělou cenu 18 990 Kč. Ta zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Globales Montemar je situovaný na jihovýchodě ostrova v letovisku Cala Ilonga a je vhodný pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Ibizou, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

<

Dovolenou v hotelu Globales Montemar  v termínu 10.8. – 17.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)