Zájezd do Egypta z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 5* hotelu s ALL INCLUSIVE za 15790 Kč!

Zájezd do Egypta z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 5* hotelu s ALL INCLUSIVE za 15790 Kč!

Dopřejte si nadupanou dovolenou za parádní cenu! Pokud se necháte inspirovat naším tipem, můžete ještě v první polovině srpna vyrazit k moři do Egypta! V nabídce cestovní kanceláře se totiž objevil volný zájezd do letoviska Hurghada, který vás vyjde na 15 790 Kč. Cena zahrnuje ubytování v 5* hotelu na 8 dní, stravu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, transfery a služby delegáta. Hotel Labranda Royal Makadi leží přímo u písečné pláže, nedaleko korálového útesu, je tak perfektním místem, pokud máte rádi potápění a podmořský život. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o jednotlivých letoviscích. 

INFO KE KORONAVIRU: Egypt zrušil podmínky prokazovat se dokladem o bezinfekčnosti pro vstup do země. Do Egypta je tak možné cestovat jako před pandemií.

<

Dovolenou v hotelu Labranda Royal Makadi v termínu 10.8. – 17.8. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte mrknout i na stránky Invia, kde najdete recenze hostů a hodnocení ubytování >>