Levných letenek z Prahy do Barcelony můžete využít nejenom k levné dovolené na Kanárských ostrovech, ale i k velmi zajímavé oslavě Valentýna. Za připomenutí rovněž stojí skutečnost, že z Barcelony se velmi snadno a levně dá dostat na Mallorku (cesta trvá 55 minut, létá to 4x denně v každém směru a za jeden let zaplatíte 9,9€). V únoru se sice nedá počítat s vysokými teplotami (zhruba 17 stupnů), ale prohlídka Barcelony s večeří na Mallorce a pokojem s výhledem na moře, bude patřit k nezapomenutelným zážitkům. Ceny jsou přitom díky mimosezóně velice nízko a váš rozpočet nezruinují ani lepší hotely s wellness.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. Rovněž se ujistěte o dostupnosti letenek na všech trasách a kupujte je současně. Pas do Španělska (pod které spadá i Mallorka) není potřeba a na celý výlet si tak vystačíte s občanským průkazem. To vám případné překvapení usnadní :).

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Možností jak ještě více ušetřit je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak 1900Kč.

 

Pokud byste si chtěli zaletět ještě na Mallorku, lístky zakupte na Ryanair.com. Díky tomu, že v obou směrech jsou 4 spoje denně, není problém to naplánovat přesně dle potřeby. Nejrozumnější je asi přiletět 13. února a po příjemné procházce tam přespat. Druhý den si Barcelonu projít a večer přeletět na Mallorku, kde strávíte další noc. 15. února pak zamíříte přes Barcelonu zpět do Prahy. Ale samozřejmě to jde i opačně, nebo je možné zůstat jen v jedné destinaci. To už je na preferencích každého :).

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 13. – 15. února (nebo 14.). Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

 

Letenky z Prahy do Barcelony
Letenky z Prahy do Barcelony

 

 

 

Valentýn v Barceloně z Prahy za 1352Kč (s možností návštěvy Mallorky za 510Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!