Posledních pár míst zbývá v zájezdu s cestovní kanceláří do tureckého letoviska Alanya. Pokud tedy stále váháte, tak s nákupem rozhodně dlouho neotálejte. Dovolenou si můžete užít v termínu 25.7. – 2.8.2021 a za cenu 9490 Kč pořídíte zpáteční letenky z Prahy, ubytování v hotelu na 9 dní, služby delegáta, letištní transfery a stravování formou All Inclusive. Hotel se nachází jen 70m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a v blízkosti najdete restaurace i obchůdky. Tipy na výlety a praktické informace najdete v našem online průvodci po Turecku.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnit příjezdový formulář.  Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu Bilkay můžete zarezervovat na tomto odkaze>> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem)

Turecko z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE za 9490 Kč (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!