Turecko z Prahy na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč! (přes CK)

Turecko z Prahy na 15 dní s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč! (přes CK)

Přemýšlíte, kam začátkem listopadu vyrazit za teplem? Turecko hlásí příjemných 23 stupňů! Využijte akční nabídky cestovní kanceláře a vydejte se do tureckého letoviska Side načerpat sluníčko a energii. V ceně 11 990 Kč jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery, ubytování na 14 nocí v hotelu a stravování formou all inclusive. Hotel Ozside se nachází nedaleko centra letoviska Side i písečné pláže. Zájezd se koná v termínu 30.10. – 13.11.2021. Před cestou načerpejte inspiraci v našem online průvodci Tureckem.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnitpříjezdový formulář. Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin). Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

<

Dovolenou vhotelu Özsidemůžete rezervovat prostřednictvímtohoto odkazu >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>)