I další z našich akčních tipů vás zavede do Turecka, tentokrát však do vyhlášeného letoviska Alanya. Za skvělou cenu 5990 Kč si můžete užít osmidenní dovolenou v příjemných letních teplotách, a navíc mimo hlavní sezonu. No nezní to skvěle? V ceně zájezdu máte zpáteční letenku z Brna nebo Ostravy (odlet 13. června), dopravu na místě, služby delegáta, ubytování ve velice dobře hodnoceném hotelu (na Invii má 4/5*) a snídaně po celou dobu pobytu. Na zájezdu zbývají poslední místa, rychle si tedy ulovte ta svá. Aby vám na cestách nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Turecka, a to maximálně v 72 hodinách před odletem, jste povinni vyplnit tento online formulář. Prokázat se musíte také negativním výsledkem PCR testu, pořízeného stejně tak maximálně 72 hodin před cestou. Pro děti do 6 let toto pravidlo neplatí. 

 

 

Dovolenou v hotelu Kleopatra Melissa můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde). 

Akční zájezd do Turecka, hotel Kleopatra Melissa
Turecko z Brna či Ostravy na 8 dní se snídaní za 5990 Kč! (přes CK)
Štítky:                

2 komentáře u „Turecko z Brna či Ostravy na 8 dní se snídaní za 5990 Kč! (přes CK)

  • 26.5.2021 (21:47)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, žádné výjimky pro očkované aktuálně nejsou známé. Před hlavní sezónou to Turecko ještě může změnit, zatím ale bohužel.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!