Tenerife z Prahy za 3790 Kč! (letenky tam i zpět)

Tenerife z Prahy za 3790 Kč! (letenky tam i zpět)

Poznejte Kanárské ostrovy a vydejte se na ostrov Tenerife! V systému ověřeného prodejce Pelikán se objevily zpáteční letenky z Prahy na tento ostrov za cenu 3 790 Kč. Letenky jsou za tuto cenu dostupné v několika termínech během ledna i února 2024. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Tenerife, ve kterém najdete informace o ostrově a inspiraci na výlety. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od CK si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Španělska není nutné předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář.

<

Nezapomeňte si k ceně letenek připočítat i další náklady na cestu, jako jsou letištní transfery, ubytování, stravování a cestovní pojištění, jehož přehledné srovnánínajdete zde. Pokud plánujete Tenerife poznávat, určitě doporučujeme půjčení auta. Nabídku všech autopůjčoven si můžete prohlédnout natomto odkazu.

Zpáteční letenky z Prahy na Tenerife během ledna a února 2024 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>