Stýská se vám po sluníčku? Včera jsme vám ukazovali pobyt s cestovní kanceláří na ostrov Tenerife, pokud vám tato nabídka unikla, můžete se dnes radovat z ještě nižší ceny za tento zájezd. Nově za ubytování na 8 dní v termínu 24.1. – 31.1.2022 zaplatíte jen 9 990 Kč. Balíček dále zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery, služby delegáta a stravování All Inclusive. Kanárské ostrovy jsou skvělou volbou nejen pro plážovou relaxaci. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci ostrovem Tenerife.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na španělském seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu.  Aktuální podmínky najdete na stránkách MZV

<

Dovolenou ve 4* hotelu Blue Sea Lagos de Cesar můžete zarezervovat zde >> (Recenze hostů si můžete přečíst na stránkách Invia zde >>)

Tenerife z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

1 komentář u „Tenerife z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!