Pokud jste dosud s rezervací zájezdu na Tenerife váhali, nyní jej můžete pořídit za ještě příjemnější cenu. Cena tohoto zájezdu klesla na 10 390 Kč a jsou v ní zahrnuty  zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu na 8 dní, stravování formou All Inclusive, letištní transfery v místě pobytu a služby delegáta. Pokud se rozhodnete této nabídky využít, na Tenerife se podíváte v termínu 10.1. – 17.1.2022. Hotel se nachází nedaleko pláže s vulkanickým tmavým pískem. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci ostrovem Tenerife. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na španělském seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

Dovolenou v hotelu Blue Sea Lagos de Cesar můžete zarezervovat zde >>. (Recenze hostů si můžete přečíst na stránkách Invia zde >>)

Tenerife z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 10390 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!