Užili jste si horký víkend a rozhodně nemáte v plánu následující týden mrznout doma? Máme pro vás skvělé řešení! Již dneska můžete utéct za sluníčkem na překrásný ostrov Rhodos! Dovolená v Řecku vás bude stát jen 8 990 Kč a odměnou za flexibilitu je nadupaný balíček. Cestovní kancelář se vám totiž postará o ubytování v hotelu na 9 dní, stravu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a k ruce vám bude zkušený delegát. Na nic nečekejte a zájezd co nejdříve rezervujte, vše vyřídíte online, například během balení kufrů. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Rhodosem, ve kterém najdete inspiraci na výlety a informace o ostrově.

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v hotelu Relax v termínu 20.6. – 28.6. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si přečíst hodnocení ubytování na Invia >>

Super last minute týdenní zájezd na Rhodos s ALL INCLUSIVE za 8990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!