Pokud dáváte při cestování pohodlí, kdy vám cestovní kancelář zajistí letenky, dopravu na místě, hotel a stará se o vás delegát, mohl by vás zaujmout dnešní tip na last minute dovolenou na Srí Lanku, kde za cenu 21200Kč dostanete krom výše zmíněného v ceně i All Inclusive. Odlet je příští pondělí, 18. ledna.

 

<

I když nabídka nebude mít jistě dlouhého trvání, před nákupem věnujte dostatek času recenzím. Jedná se o skromnější hotel a je třeba s tím počítat. Nejlepší recenze, vč. autentických fotek nabízí asi TripAdvisor.

Zájezd můžete zakoupit zde >>

Srí Lanka z Prahy na 12 dní s ALL INCLUSIVE za 21200Kč (obě letenky, hotel, doprava, delegát, AI)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!