Airbnb.com – slevový kupón 997 Kč

Zarezervujte si ubytování přes Airbnb dražší jak 1900 Kč přes tento odkaz a obdržíte slevu 997 Kč na první ubytování. Sleva se uplatní v posledním kroku rezervace před uplatněním.

 

 

 

Booking.com – slevový kupón 10%

Zarezervujte si ubytování přes tento odkaz a obdržíte 10% slevu na veškeré ubytování.

 

 

 

Uber – 100 Kč zdarma na jízdné

Stáhněte si aplikaci v App Storu nebo na Google Play a vložte do ní kód m97mxb88ue. Získáte tak zdarma kredit 100 Kč na vaše jízdy.

 

 

Liftago taxi – 100 Kč zdarma na jízdné

Stáhněte si aplikaci v App Storu nebo na Google Play a vložte do ní kód JIRI8795. Získáte tak zdarma kredit 100 Kč na vaše jízdy.

 

 

 

 

Omio (dříve Go euro)  –  slevový kód 10€ na jízdenky a letenky

Na stránkách omio.cz zadejte kód jip0t2v0r0w a při nákupu nad 40€ získáte slevu 10€.

Revolut – karta zdarma a 300 Kč jako dárek

Zaregistrujte se přes tento odkaz a nechte si zdarma zaslat kartu. Pokud ji dobijete alespoň 300 Kč a zaplatíte s ní, obdržíte na ní 300 Kč jako bonus. Ty pak můžete vybrat a kartu dále nevyužívat.

 

 

 

Hoppa – sleva 10% na všechny jízdy

Hoppa je skvělou službou, která vám zajistí cestu z letiště do vašeho letoviska, pokud si nepůjčíte auto. Sám ji velmi rád využívám, protože při cestě z letiště bývá cenově srovnatelná, ale mnohem pohodlnější než místní autobusy, kde se to často musí řešit přestupem. Tady na vás čeká na letišti autobus, který vás doveze až před váš hotel. Pokud použijete v nákupním košíku kód RAZU3AS6OR obdržíte 10% slevu. Dopravu si můžete zarezervovat zde.

 

 

 

HomeStay.com – slevový kupón 20€

Alternativa k Airbnb. Při zaregistrování přes tento odkaz získáte slevu 20€ na první ubytování.