Letecká společnost Qatar Airways nyní nabízí akční letenky na sever Thajska, které můžete využít k výletům do divoké přírody, nebo k prohlídce chrámů. Problém ale není přeletět/přejet i do jiných částí Thajska a krom výletů si užít i nádherné pláže, které Thajsko nabízí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji i podstatně dráž – tohle berte spíš pro hrubou představu.

 

 

Letenky Praha – Chiang Mai – Praha můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Letenky z Prahy na sever Thajska
Letenky z Prahy na sever Thajska

 

 

Severní Thajsko (Čiang Mai) z Prahy v TOP sezóně za 11490Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!