Letecká společnost Qatar Airways nyní nabízí akční letenky na sever Thajska, které můžete využít k výletům do divoké přírody, nebo k prohlídce chrámů. Problém ale není přeletět/přejet i do jiných částí Thajska a krom výletů si užít i nádherné pláže, které Thajsko nabízí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji i podstatně dráž – tohle berte spíš pro hrubou představu.

 

 

Letenky Praha – Chiang Mai – Praha můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Letenky z Prahy na sever Thajska
Letenky z Prahy na sever Thajska

 

 

Severní Thajsko (Čiang Mai) z Prahy v TOP sezóně za 11490Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!