Na krásný Rhodos nás zavede dnešní další levnocestovatelský tip.Využijeme při něm levných letenek z Vídně za 89 € v kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním 500 metrů od pláže. Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„.  Zájezdy na Rhodos přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 28. května – 1. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23 kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Apostolis Hotel, který ale nevypadá vůbec špatně a je dobře hodnocen. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

 

Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází Loutanis Hotel. Nicméně jeho hodnocení je slabší a osobně bych tak spíš doporučoval si 350Kč/os připlatit a vzít hotel Marathon.

 

 

Rhodos z Vídně na 5 dní za 3060Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 4400Kč)
Štítky:                

2 komentáře u „Rhodos z Vídně na 5 dní za 3060Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 4400Kč)

 • 22.5.2017 (7:20)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  chtěla jsem se zeptat, jestli máte vyzkoušený nákup letenek přes web Expedia.de, jak je uvedeno v nabídce? Včera jsem letenky uvedeným postupem objednávala, ale do teď nemám žádnou bližší informaci, jestli s letenkama tedy můžu počítat nebo ne. V informacích je sice napsáno, že v nejbližších dnech mě bude kontaktovat přímo letecká společnost s platebními a ostatními údaji, ale jak dlouho bych měla čekat?

  Děkuji za odpověď

  Reagovat
  • 22.5.2017 (11:50)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   ano, mám. Přišel mi pokyn k platbě druhý nebo třetí den, ted už přesně nevím. Jestli nepřijde zítra, tak bych jim napsal na podporu, jde to jak anglicky, tak německy. A v nejhorším i přes Google translator :).

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!