V našem dalším levnocestovatelském tipu zamíříme společně na Rhodos, kam jsou právě k dostání levné letenky z Vídně. V kombinaci s dobře hodnoceným ubytováním se tak dostaneme na částku 6000Kč za 12-denní pobyt s tím, že v ceně máte i odbavené zavazadlo do 23kg. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kancelář, tak můžete vybírat zde.

 

<

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Tento tip bych doporučoval zejména těm, co preferují akční „poznávací dovolenou“ před „válendou“. Jinak může zájezd přes CK po započtení pronájmu auta vyjít i levněji. Je to zkrátka o preferencích, někdo upřednostňuje dovolenou přes CK, někdo individuální turistiku.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 25. června – 6. července můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Anthula Sun, který je ale skvěle hodnocen. Alternativou je zapůjčení auta, ostrov si projet a ubytování brát při cestě. Nebo využít toho, že máte v ceně odbavené zavazadlo a jet stanovat :).

 

 

Rhodos z Vídně na 12 dní za 6 tisíc (letenky + pobyt)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!