Přímé lety na všechny Kanárské ostrovy z Prahy za 5 728 Kč (let tam i zpět)

Přímé lety na všechny Kanárské ostrovy z Prahy za 5 728 Kč (let tam i zpět)

K velmi nečekanému zlevnění letenek přistoupila společnost SmartWings u přímých letů z Prahy na Kanárské ostrovy. Cena přitom zahrnuje i odbavené zavazadlo do 15kg a týká letů na všechny Kanárské ostrovy – Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote i Las Palmas. Jednotlivé ostrovy se od sebe velmi liší a proto doporučuji pročíst si pečlivě naše průvodce předtím, než se rozhodnete, na kterém z nich dovolenou strávíte. Ceny ubytování se pohybují zhruba od 2 tisíc za osobu na týden, je to tedy velmi dobrá volba, jak ušetřit na na vaši vysněné dovolené. Z Polska nebo Německa se dají obvykle sehnat i levnější letenky, ale např. pro starší lidi, nebo naopak rodiny s malými dětmi, může být odlet z Prahy výhodnější.

<

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

K dispozici je více termínů, zde jsem pro vás některé z nich vybral. Ostatní to chce zkoušet, případně hledat přímo na stránkách SmartWings.

Letenky Praha – Lanzarote – Praha za 5 728 Kč k zakoupení zde >> (průvodce zde)

Letenky Praha – Fuerteventura – Praha za 5 728 Kč k zakoupení zde >> (průvodce zde)

Letenky Praha – Gran Canaria –  Praha 5 753 Kč k zakoupení zde >> (průvodce zde)

Letenky Praha – Tenerife – Praha 5 753 Kč k zakoupení zde >> (průvodce zde)

 

gran 

 

Předtím, než se definitivně rozhodnete, který z ostrovů zvolit, byste ěmli vzít do úvahy i celkové náklady, tedy hlavně cenu ubytování.

 

Ubytování vybírejte bud na Booking.com, kde stačí zadat jméno ostrova a datum, na který si hotel přejete zarezervovat, nebo můžete využít naši 500Kč slevu na ubytování přes Airbnb a ubytovat se u místních. Zvolit hotel přes Booking je snažší, Airbnb vám ale zase přinese úsporu nákladů a k dispozici budete mít i kuchyni. Např. za 4 tisíce na osobu a týden, můžete získat tento apartmán.

 

 

 

 

U obou způsobů ubytování nezapomente zjistit, jak je to s dopravou k ubytování. Pokud si budete půjčovat automobil, tak je to poměrně jedno, ale jinak vám k tomu skvěle poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz.

 

Třetí variantou je jet pod stan. Uvědomuji si, že to není varianta pro každého, ale kamarád se svojí přítelkyní, se kterým jsem byl loni na Kypru tuto variantu volil a moc si to užili :).