Poznejte Evropu díky soutěži DiscoverEU!

Poznejte Evropu díky soutěži DiscoverEU!

Cestování máte v krvi, ale často přemýšlíte, kde sehnat sponzora pro svoje výpravy? S trochou štěstí bychom vám dnešním příspěvkem mohli pomoci! Díky soutěži DiscoverEU, která je součástí programu Erasmus+ a má za sebou dlouhou tradici již od roku 2018, můžete vyhrát možnost zdarma cestovat po evropských destinacích po dobu až jednoho měsíce. Nezáleží, zda preferujete přírodu, památky, či města, díky DiscoverEU poznáte Evropu v celé své kráse.

Vítěz soutěže získá možnost cestovat po dobu 1 až 30 dnů v období od 1. března 2023 do  29. února 2024 po celé Evropě. Vylosovaný šťastlivec obdrží nejen časovou jízdenku, ale i slevovou kartu, kterou lze uplatnit pro vstupy do památek, návštěvy restaurací, ubytování či vzdělávací kurzy. Cestovat nemusíte sami, spolu s výhercem mohou krásy Evropy poznávat další 4 osoby, které splňují podmínky soutěže.

<

PRAVIDLA: Soutěže se mohou účastnit všichni milovníci cestování, kteří mají trvalý pobyt na území Evropské unie, případně v zemi přidružené k programu Erasmus (Island, Lichtenštejnsko, Norsko, Severní Makedonie, Srbsko a Turecko) a narodili se v období od 1.1.2004 do 31.12.2004.

Neváhejte a nejpozději 25.10.2022 podejte přihlášku na oficiálním webu soutěže. Stačí se registrovat a správně odpovědět na soutěžní kvíz. Více informací, kompletní pravidla a přihlašovací formulář najdete zde >>