Kombinací levných letenek z Prahy a dnešní akce na hotely, můžeme dosáhnout na skvělou cenu za výlet do Paříže. I když jsem tip dal pouze na 2 dny, můžete to použít jako osnovu pro delší výlet – stačí koupit letenky na delší období a hotel vzít přes 2 účty (večer a dopoledne v Paříži je poměrně málo, ale kdybych to vysvětloval na 2 nocích, vypadalo by to složitější, než to  je 🙂 ). S nákupem bych doporučoval neotálet, je otázkou, jak dlouho tato akce bude platit. Detailního průvodce Paříží, jsem pro vás připravil zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Edit:// vypadá to, že akce na hotely už nejde využít. Letenky platí dál, ale počítejte s vyšší cenou za ubytování.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 1230kč zarezervujte  přímo u letecké společnosti EasyJet.com. Termínů je celá řada, pro názornost jsem zvolil 22. – 23. březen. Cena na náhledu je za 2 osoby. Prodloužený víkend je možný např. 3. – 6. února.

 

 

1

 

 

 

V ceně letenek je příruční zavazadlo s rozměry do 56 x 45 x 25cm, odbavené je za příplatek. Nicméně příruční by vám mělo stačit bohatě.

 

Hotel si zarezervujte podle tohoto postupu. Pokud budete chtít více jak 1 noc (což doporučuji), vemte jednu noc na sebe a druhou zarezervujte na partnerku/partnera stejným postupem. Případně zadejte jiný email a kreditku ;).

 

Nejlevněji v centru vychází hotel Amiot a to na 21€ za 2 lidi, po započtení slevy. Tedy cca 280Kč za osobu. Berte v úvahu, že je to hotel slaběji hodnocený, ale s dobrou polohou a vzhledem k ceně, je to myslím pro nenáročnější cestovatele skvělý poměr ceny/kvality. Vybrat si můžete samozřejmě hotel kvalitnější, to už je na vás.

 

 

1

 

 

Paříž z Prahy na 2 dny za 1520Kč! (letenky + hotel)
Štítky:        

2 komentáře u „Paříž z Prahy na 2 dny za 1520Kč! (letenky + hotel)

 • 20.12.2016 (15:26)
  Trvalý odkaz

  Tento web neustále klame zákazníka. Vždy říkáte jen polovinu informací a na uvedené ceny nelze nikdy dosáhnout. To, že je navíc obsah ukryt milionů reklam, je věc druhá.

  Reagovat
  • 20.12.2016 (16:08)
   Trvalý odkaz

   Tento web zákazníka neklame, nemá ani jak. Nic neprodává a tak nemá ani zákazníky.

   Co se ceny týká, cena za letenku a hotel je přesně taková, jakou jsem napsal. Nemusíte mi to věřit, stačí si to ověřit. Další poplatky v ceně dopravy z/na letiště, jídlo, případné vstupy jsou v případě individuálního cestování logicky individuální a jejich výši naleznete v průvodci Paříží, který je u článku uveden.

   Většina příjmů tohoto webu je právě z reklam, proto jsou nezbytné. Sepisování průvodců, rozesílání emailů, server jsou náklady tisíce měsíčně, které se z něčeho zaplatit musí.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!