Akčních letenek od ČSA (respektive Travelservisu) můžeme využít nejenom v případě levných letenek do Barcelony, ale i do Paříže. Cena 2190Kč za let tam i zpátky sice není příliš výjimečná a letenky se dají sehnat i levněji, ale narozdíl od lowcostů můžete vybírat z velkého množství termínů včetně víkendů. A třeba přes letní prázdniny tak není problém využít prodlouženého víkendu na státní svátky věrozvěstů a upálení Jana Husa (odlet i návrat je ale možný kdykoliv). To by mohl být skvělý dárek pro vaše blízké, nebo příležitost pro lidi, mající problém s plánováním své dovolené. Detailního průvodce Paříží, jsem pro vás připravil zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za dopravu z/na letiště, po Paříži, ubytování a případné vstupné.

 

Všechny hotely v Paříži hledejte přes Booking. Pokud půjde o dárek, doporučoval bych vybírat hotely s hodnocením alespon 7, lépe však 8.

 

Levnější a možná i zajímavější alternativou je ubytovat se přes Airbnb a využít slevu 725Kč na váš první pobyt, dražší jak 1900Kč. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 2190Kč zarezervujte zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky z Prahy do Paříže
Letenky z Prahy do Paříže

 

Paříž z Prahy s ČSA po celý rok včetně letních prázdnin a víkendů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!