Akčních letenek od ČSA (respektive Travelservisu) můžeme využít nejenom v případě levných letenek do Barcelony, ale i do Paříže. Cena 2190Kč za let tam i zpátky sice není příliš výjimečná a letenky se dají sehnat i levněji, ale narozdíl od lowcostů můžete vybírat z velkého množství termínů včetně víkendů. A třeba přes letní prázdniny tak není problém využít prodlouženého víkendu na státní svátky věrozvěstů a upálení Jana Husa (odlet i návrat je ale možný kdykoliv). To by mohl být skvělý dárek pro vaše blízké, nebo příležitost pro lidi, mající problém s plánováním své dovolené. Detailního průvodce Paříží, jsem pro vás připravil zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za dopravu z/na letiště, po Paříži, ubytování a případné vstupné.

 

Všechny hotely v Paříži hledejte přes Booking. Pokud půjde o dárek, doporučoval bych vybírat hotely s hodnocením alespon 7, lépe však 8.

 

Levnější a možná i zajímavější alternativou je ubytovat se přes Airbnb a využít slevu 725Kč na váš první pobyt, dražší jak 1900Kč. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 2190Kč zarezervujte zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky z Prahy do Paříže
Letenky z Prahy do Paříže

 

Paříž z Prahy s ČSA po celý rok včetně letních prázdnin a víkendů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!