Rádi byste vyrazili na dovolenou levně a vyčkáváte? Chcete-li dostáhnout na nejlevnější ceny zájezdů, vyplatí se vybrat si některý z last minute zájezdů s odletem do 24 hodin!  Máte-li pevně daný termín dovolené, či nemáte-li rádi stres a balení na poslední chvíli, je lepší naplánovat si dovolenou s předstihem a vsadit například na first minute, tedy pořídit si zájezd za akční cenu s velkým časovým odstupem od doby dovolené.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Zájezdy na poslední chvíli do Chorvatska naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Itálie naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Španělska naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Bulharska naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Tuniska naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Řecka naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Turecka naleznete zde >>

Zájezdy na poslední chvíli do Egypta naleznete zde >>

 

 

Jste-li ale schopní sbalit se ze dne na den a nemáte-li pevně dané požadavky na svou dovolenou, zájezd zakoupený na poslední chvíli Vám dokáže ušetřit nemalé finanční prostředky. Při zakoupení zájezdu s odletem do 24 hodin ušetříte i několik desítek procent z původní ceny. Cestovní kanceláře potřebují zaplnit volnou kapacitu zájezdu, nabízejí tedy pobyty za velmi výhodné ceny.

Kromě českých prodejců zájezdů se vyplatí sledovat super last minut zájezdy i u zahraničních cestovních kanceláří, zejména německých, které často nabízejí výhodnější ceny, než čeští prodejci.

Hledáte-li zájezd na poslední chvíli, může se stát, že ani jeden z levných zájezdů nebude Vaše požadavky naplňovat na 100 %. Je tedy potřeba být flexibilní a občas je nutné s ohledem na velkou finanční úsporu, z některého ze svých požadavků slevit.

 

 

Počítejte také s tím, že letenek/zájezdů s odletem na poslední chvíli bývá omezený počet. Až objevíte zájezd, který Vás osloví, je potřeba jednat rychle. Jinak Vás předběhne další zájemce o super výhodnou dovolenou. Kontaktujte ihned prodejce zájezdu, který Vám ověří jeho dostupnost, a zájezd Vám zarezervuje. Sjednanou cenu je potřeba zaplatit ještě ten den, a to většinou v hotovosti na pobočce cestovní kanceláře nebo vkladem do banky prodejce zájezdu. U zájezdů s odletem do 24 hodin, kdy odlet vychází na druhý den (tedy například objednáte ve čtvrtek večer a letíte v pátek v poledne), bývá možné zaplatit zájezd i on-line (záleží na konkrétní cestovní kanceláři).

Po podpisu smlouvy a platbě už zbývá se jen rychle sbalit a vyrazit na letiště! Doporučujeme nezapomenout na cestovní pojištění. Pozor! Nabývá platnosti až následující den po jeho sjednání.

Kromě zájezdů do 24 hodin je možné pořídit levně na poslední chvíli i samotné letenky. Nehledejte je ale přímo na stránkách leteckých společností! U leteckých společností bývají ceny letenek těsně před odletem často naopak nejdražší. Plánujete-li odlet v pevném termínu do Vámi zvolené destinace, s nákupem letenek se tedy většinou čekat nevyplácí.

Je-li pro Vás ale prioritou nízká cena letenek a svou dovolenou si dokážete užít v téměř jakékoliv destinaci, můžete zkusit last minute charterové letenky, které nabízejí v omezeném množství některé cestovní kanceláře (např. Čedok). Stejně jako u zájezdů, i zde platí pravidlo, že levných letenek je v nabídce jen několik.

A i zde platí! Kdo dřív vybere a zaplatí, ten odletí (na dovolenou)!

 

Odlety do 24 hodin. Kde je sehnat a jak ušetřit?
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!