Letecká společnost Ryanair spouští od 9. dubna novou linku na trase Pardubice – Alicante, což je skvělá příležitost k levné dovolené ve Španělsku. Letenky nyní začínají na 1624Kč za letenku tam i zpět, včetně všech poplatků. Ale dá se předpokládat, že se dočkáme nejrůznějších akcích, při kterých ceny ještě více klesnou.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Pokud rezervaci učiníte přes tento odkaz, získáte navíc 15 dolarů slevu na vaše první ubytování. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

U Ryanairu si dejte pozor na to, že když koupíte dvě letenky, tak vás schválně „rozesadí“. Je to z jejich strany snaha motivovat lidi k nákupu konkrétních sedaček za příplatek a tak více vydělat. Přijde mi to jako hodně hloupý tah, ale nic s tím nenaděláme :). Bud si tedy kupte místo v letadle, nebo se po nástupu zkuste s někým vyměnit (vyměnit si místa budou chtít skoro všichni). 

 

 

Letenky Pardubice – Alicante – Pardubice rezervujte přímo na stránkách Ryanair.com. Já pro názornost zvolil termín 23. – 26. dubna.

 

Letenky z Pardubic do Alicante
Letenky z Pardubic do Alicante

 

Nová linka! Španělské Alicante z Pardubic za 1624Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!