Nová linka do Saúdské Arábie z Vídně! Letenky od 2200 Kč (letenky tam i zpět)

Nová linka do Saúdské Arábie z Vídně! Letenky od 2200 Kč (letenky tam i zpět)

Následující novinkou potěšíme všechny milovníky Blízkého Východu! Nízkonákladový letecký dopravce WizzAir totiž od 30.9.2022 otevírá do provozu novou linku na trase Vídeň – Saúdská Arábie (Dammám), a to navíc za velmi zajímavé ceny. Za zpáteční let zaplatíte okolo 3000 Kč, ale pokud budete pozorně hledat a nebudete vázáni na pevné datum, dají se sehnat letenky i okolo 2600 Kč. Se členstvím ve WizzAir Discount Clubu dokonce ještě méně.

INFO KE KORONAVIRU: Saúdská Arábie je turistům otevřena bez nutnosti prokazovat bezinfekčnost. Jedinou povinností je vyplnění registračního formuláře a stažení aplikace Tawakkalna. S omezením však počítejte při vstupu do uzavřených prostor, jako jsou restaurace, kavárny či divadla a další. V těchto případech je nezbytné prokázat se potvrzením o očkování, které bude k dispozici právě v této aplikaci. Neočkovaní turisté tak mohou čelit značnému omezení během pobytu. Před cestou doporučujeme informovat se o aktuálních podmínkách na webu MZV.

<

Kromě ostatních nákladů na cestu nezapomeňte, že pro vstup do Saúdské Arábie je nutné mít zaplacené turistické vízum. To získáte online na stránkách https://visa.visitsaudi.com a jeho vyřízení zabere jen pár minut.

Akční letenky na trase Vídeň – Dammám – Vídeň můžete vyhledat a rezervovat na stránkách nízkonákladového leteckého dopravce WizzAir.