Noc hotelů – zarezervujte si hotel se slevou!

Noc hotelů – zarezervujte si hotel se slevou!

Rádi poznáváte česká města a památky? Využijte akce „Noc hotelů“ , která tentokrát vychází na 27.1.2023 a rezervujte si ubytování za zvýhodněnou cenu v některém z vybraných hotelů po celé České republice! Do akce se zapojilo 42 českých měst a 180 hotelových zařízení. Vybrat si tak můžete ubytování za zvýhodněné ceny například v Praze, Brně, Karlových Varech, Olomouci, Ostravě a dalších městech. V nabídce najdete designové, luxusní, spa i wellness hotely. 

Jak akce funguje? Vyberte si hotel z tohoto seznamu, vyplňte rezervační formulář a vyčkejte na potvrzení rezervace. Hotelové pokoje je možné rezervovat za symbolické částky 1 111 Kč, 1 333 Kč nebo 1 555 Kč (cenu vždy vidíte před rezervací). Tato cena je za dvě osoby a většinou zahrnuje snídani nebo pobyt pro malé dítě zdarma.

Podrobnosti najdete na stránkách vámi vybraného hotelu. Tato akce je velmi oblíbená, a tak s rezervací příliš dlouho neváhejte. Před rezervací můžete porovnat ceny s portálem Booking.com, kde zjistíte běžnou cenu za vámi vybrané ubytování. 

<

Rezervujte si svůj pobyt v rámci akce Noc hotelů zde >>