Kréta letecky s polopenzí v luxusním 4* hotelu za 5636Kč na 8 dní!

Kréta letecky s polopenzí v luxusním 4* hotelu za 5636Kč na 8 dní!

Tato skvělá nabídka od CK zahrnuje obě letenky, transfér z/na letiště v Krétě, polopenzi a služby delegáta. Zájezd je přes Invii, tedy máte 100% jistotu toho, že o své peníze nepřijdete (informace zde)!  Tato nabídka je jedna z nejlepších co jsme tu kdy měli, protože hotel je skutečně skvěle hodnocen i u náročných cizinců na TripAdvisoru. Osobně DOPORUČUJI!

Magazín Levnocestování pro vás každý den zdarma hledá ty nejlepší tipy na levnou dovolenou :).

Hotel v termínu 27.6. – 4.7.2015 můžete vyprodano

kréta top akce

Odletu z Bratislavy se vůbec nebojte, i z Prahy je dobře dostupná Student Agency a jízdenka stojí cca 300Kč.  Takto skvělý hotel s polopenzí za to zcela jistě stojí! Jeho reálná cena je řádově někde jinde, přes Booking by vás jen ubytování vyšlo na 15 tisíc.

6253111-infinity-blue

Autentické fotky od lidí, kteří hotel navštívili, si můžete prohlédnout zde >>

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Cestovky sice nabízí fakultativní výlety do zajímavých destinací, nicméně jejich cena bývá často dost nepřiměřená. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

Záleží na cílech každého, ale určitě bych doporučoval prozkoumat Krétu co nejvíce, at už autem, nebo přes fakultativní zájezdy. Zůstat pouze na pláži, znamená ochudit o spoustu z toho, co může Kréta nabídnout. Rovněž bych doporučoval na cestu zpět nakoupit místní olivový olej a to klidně ve větším množství. Osobně ho řadím mezi ty nejlepší, co jsem kdy ochutnal.