Mallorka o Vánocích z Prahy na 8 dní za 7400Kč! (hotel 25. 12. – 1.1. + obě letenky)

Mallorka o Vánocích z Prahy na 8 dní za 7400Kč! (hotel 25. 12. – 1.1. + obě letenky)

Na naprosto ideální datum 25.12. – 1.1. jsem pro vás připravil náš dnešní tip na levnou dovolenou. Odlet je možný i o několik dní dříve a dokonce to vyjde levněji, ale předpokládám že Štědrý den chce většina lidí trávit s rodinou (pokud chcete ale odletět dřív, stačí změnit datum letenky a hotelu). Počasí na Mallorce v období Vánoc čekejte spíše jarní (teploty 14-16C a občas sprchne), vhodné pro turistiku a poznávání ostrova.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Rád bych při této příležitosti rovnou zmínil, že jsem nyní přímo zahrnut dotazy na levnou dovolenou přes vánoční svátky, ideálně s odletem 25.12. a návratem 3.1. Já těmhle dotazům samozřejmě rozumím, ale buďme realisté. Vánoce jsou v podstatě vrcholem sezóny a ceny tomu bohužel odpovídají.

Budu se snažit co se jen dá, abych na všechny výhodné nabídky upozornil (at už v podobě individuální dovolené, nebo přes CK), ale nejsem kouzelník :). Předpokládám, že se objeví nějaké výhodné letenky na Kanárské ostrovy z pohraničí a možná nějaký last minute přes české, nebo německé CK. O všem budu ihned informovat, ale počítejte s tím, že platnost podobných nabídek bude v hodinách, těch nejvýhodnějších v minutách.

Pokud tedy patříte k čekatelům na „Vánoce u moře“, pravidelně nás sledujte a přistupujte k nabídkám s rozumným přístupem – ceny budou vždy trochu vyšší, než mimo sezonu. Případně si můžete dovolenou trochu posunout, po Novém roce se ceny opět sníží. Samozřejmě se budu snažit hledat i exotiku – Thajsko, Bali atd., ale tam je situace stejná.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Palma – Praha za 4173Kč zarezervujte zde >>  (návod)

Letenky na Mallorku

V ceně je odbavené zavazadlo do 15kg a je konečná, tedy včetně všech poplatků.

Za nejlepší možnost považuji při návštěvě Mallorky zapůjčení auta a její prozkoumání. Hotely v tom případě zarezervujte po cestě a auto si zapůjčte přímo na letišti přes RentalCars, je to tam skutečně nejlevnější (sám jsem strávil několik hodin procházením všemožných autopůjčoven). Dobře si prozkoumejte podmínky půjčoven, nejlevnější nabídka nemusí být v konečném důsledku nejlevnější.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou přímo v Palmě, nejlevněji vychází BHG Residencia SECAR de la Real za 3200Kč/os/8 dní. Jde ale o skutečně nízkorozpočtovou možnost a můžete-li si to dovolit, mnohem více bych doporučoval Hotel Lis Mallorca za 5100Kč/os/8dní. Jde o našimi čtenáři prověřený hotel, na který jsem už slyšel hodně pozitivních a žádné negativní recenze. K dispozici máte i bazén s vířivkou na střeše, což ale pravděpodobně využijí jen ti otužilejší :). Využít ale můžete vybavenou kuchyn, která vám může pomoci dost snížit náklady na stravování (ceny jídla v supermarketech jsou +- stejné jako u nás, něco je dražší, něco levnější).

Levné letenky na MAllorku