Mallorka na 6 dní za 7940Kč (letenky + pobyt)

Mallorka na 6 dní za 7940Kč (letenky + pobyt)

I když je levných letenek v plné sezóně jako šafránu, povedlo se nám sehnat levné letenky z Norimberka na Mallorku za 2900Kč v termínu 31.7. – 5.8. Na základě osobní zkušenosti vám doporučuji zůstat den v Palmě a následně si zapůjčit auto přes RentalCars (vyvarujte se GoldenCar). Nejkrásnější na Mallorce je totiž právě její jih a severo/východ. Na restaurace zapomente, nakupujte v supermarketech a dělejte si pikniky na turisty méně objevených plážích. Zážitkově je to něco zcela jiného, než vám pobyt v hotelu v Palmě. Ale je to samozřejmě na každém.

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostaneme z Prahy nejlépe se společností Eurolines (cena zpáteční jízdenky je cca 1000kč), případně vlastním automobilem.

Letenky zakupte zde >>

Levné letenky na Mallorku

V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené je za 40€ příplatku. Dobře to ale zvažte, osobně to považuji za zbytečné utrácení a starosti. Na 6 dní se sbalíte do malého zavazadla naprosto v pohodě.

Pokud se rozhodnete projet ostrov, zapůjčte si auto hned na letišti přes RentalCars. Pokud si myslíte, že někde seženete v Palmě auto levněji, tak vězte, že jsem si to myslel taky :D. A moje nohy mohou potvrdit, že to byla zbytečná snaha. Vyvarujte se autopůjčoven s jiným systémem než „Půjčím s plnou, vrátím s plnou“. Já tohle podcenil a soudě ceny, kterou si naúčtovali, jsem jezdil na kerosin.

Normálně bych vám poradil hledat ubytování až na místě, ale vzhledem k plné sezoně si dovolenou dobře naplánujte a ubytování řeště přes Booking už ted.

Pokud se rozhodnete zůstat v Palmě, všechny hotely v tomto termínu srovnané dle ceny naleznete zde >>

Mallorka je nádherný ostrov, který si jistě zamilujete.

Mallorka
Mallorka