Maledivy z Bratislavy na týden s plnou penzí za 20250Kč (hodně termínů)

Maledivy z Bratislavy na týden s plnou penzí za 20250Kč (hodně termínů)

Se zajímavě naceněnými letenkami z Bratislavy na Maledivy přišla společnost FlyDubai. V mnoha termínech od února do října můžete tuto destinaci navštívit za 516€, tedy cca 14 tisíc korun. Příjemné jsou i krátké přestupy a 20kg odbavené zavazadlo v ceně. Pro názornost toho, jak strávit dovolenou na Maledivách levně, jsem zvolil letenky na termín 8. – 15.4. Vybírat ale můžete z mnoha termínů. Mimochodem, právě pro vás připravujeme i článek o možnostech finančně dostupné svatby na Maledivách, kde by tyto letenky šly dobře využít :). Na Levnocestování vyjde dnes, nebo zítra.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky zakupujte přímo u dopravce na FlyDubai.com. Datumy je nutno hledat ručně, jnak to bohužel nejde.

Jak jsem již zmiňoval, krom příručního je v ceně i odbavené zavazadlo do 20kg. Při placení kartou dejte pozor na poplatky, letenku můžete případně zaplatit přímo v Praze (a moc pěkně zabalenou 🙂 ).

K ubytování můžete zvolit Booking, kdy hotely na Malivách pro názorné datum naleznete zde. V potaz neberte pouze cenu, ale i to, jak a za kolik se na vybraný ostrov dostanete. Na některé z ostrovů totiž může trajekt jet i řadu hodin, nebo se na některé levnou trajektovou dopravou ani nedostanete.

Druhou variantou, je ubytovat se přes Maledivy-levne.cz na ostrově Hurra. Výhodou je, že ubytování v tomto guesthousu zajištují češi a snadno se s nimi tedy na všem domluvíte. Krom ubytování jsou k dispozici i nejrůznější výlety a aktivity.

V ukázkové datum stojí questhouse 100 dolarů/noc/2 osoby, tedy cca 1250Kč/os/noc a ubytování zahrnuje i plnou penzi. Pokud byste zvolili příkladové datum, strávíte na ostrově celkem 5 nocí, tedy zaplatíte 6250Kč/os.

Ceny se liší dle toho, o jaký měsíc se jedná, od května do srpna zaplatíte za noc pouze 90 dolarů (opět včetně plné penze).