Díky levným letenkám z Prahy na Maledivy můžete v období říjen – březen navštívit tento ráj na zemi za neuvěřitelně nízkou cenu. Maledivy jsou tropickým rájem v Indickém oceánu, což se můžete snadno přesvědčit na fotografiích :). Dovolená na Maledivách Vám poskytne opravdový klid na dokonalou relaxaci Vašeho těla i duše. Průzračné moře a bílé písečné pláže, keré jsou lemovány palmami, činí z Malediv opravdový ráj na zemi.

 

Jako první musíte zakoupit letenku. To je velice jednoduché, nepotřebujete znát ani angličtinu.

Praha – Maledivy za 12890Kč kalendář termínů >>

Původní letenky jsou vyprodány, nyní je možné zakoupit letenky za 14100Kč zde >>

 

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>.

 

maledivy levné letenky

 

Na Maledivách je relativně příjemné počasí s průměrnými teplotami 20 – 30 °C po celý rok. Teplota vody se rovněž po celý rok pohybuje mezi 26 – 29 °C. Není zde suché horké podnebí protože, klima je ovlivňováno Indickým oceánem a jeho ochlazujícím vánkem . Jsou zde 2 monzunová období . Od června do září vane jihozápadní monzun, a od listopadu do března vane severovýchodní monzun. Nejdeštivějším měsícem je červen. Nejsušší období je zde od listopadu do dubna. Nejvyšší turistická sezóna je zde od listopadu do dubna.

Aktuální počasí na Maledivách naleznete zde >>

 

Pro náš příklad jsem zvolil období 26. listopadu – 9. prosinec, tedy mimo hlavní sezonu, ale zároven v období, kdy vám počasí dovolenou nezkazí.

Hotel na 13 nocí za 9566Kč / 2 osoby naleznete zde >>

Výběr je samozřejmě čistě na vás a vašem rozpočtu. Všechny hotely v termínu dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

edit:// berte v potaz, že jde o odloučenější atol, ubytování tedy berte s rozmyslem ke svým potřebám a plánům. Je víc než rozumné se si dovolenou předem naplánovat, ujasnit si co ano a co ne a až následně zakoupit hotel.

Přináším rozpis trávění dovolené od jednoho z čtenářů, který se z Malediv nyní vrátil a kterému tímto děkuji za doplnění :).

Trajekt Male -Maafushi 2usd/os/1hod. Na Maafushi hotel Kaani beach pěkný u Bikini beach za 1600/noc, pak přesun na 5noci do krásnýho Rihiveli resortu (úplně na jihu south Male atolu) kde to bylo v promu za 100usd/bungalov u vody se snídani a free aktivitama, tam a zpět transfer z masfushi 200usd za oba, a pak cestou zpet zas maafushi 2noci a 1noc male

 

 

Kolem Malediv koluje spousta mýtů a polopravd.  Je pravdou, že Maledivy nejsou levnou destinací a připravte se na to, že letenky tvoří pouze část nákladů. Mezi atoly se budete přesouvat, musíte něco jíst, možná si vyberete hotel někde jinde, v dražší lokalitě (tento slouží hlavně pro názornost, že to drahé být nemusí). Na druhou stranu jsou fámy o hrozných cenách značně přehnané (pokud se bavíme o levnocestování, ne cenách v 5* resortu).

Za kilogram rýže dáte cca 40Kč, třetinku vody 10Kč, doprava mezi atoly vás vyjde mezi 1-25€ dle vzdálenosti, kilo banánů nebo pomerančů pořídíte za 50Kč. Ceny můžete nalézt zde >>

Jinak řečeno, pokud je pro vás důležitý hotel a restaurace, připravte si řádově jiný rozpočet. Pokud ale chcete zažít krásné pláže, před restaurací dáte přednost pikniku pod palmou a hotel je pro vás jen místo na přespání, nemusí vás dovolená finančně zruinovat. Je to o cílech každého, pro mě osobně je tohle všechno mnohem lákavější, než pobyt v luxusním resortu.

 Levnější ubytování, nebo ubytování zdarma

Co mě osobně hodně překvapilo, je to, že i na Maledivách funguje Airbnb.cz, u kterého u nás můžete získat slevový kupon na cca 600Kč. Jde v podstatě o ubytování u místních, kdy si pronajmete jen místnost, nebo celý dům/byt. K pronájmu se ale nabízí i lod, dům plovoucí na vodě, nebo serfařský domek na pláži. Není to pro každého, ale k úspoře za ubytování vám to přinese i další úspory – máte většinou k dispozici kuchyni, člověk kdo vám místo pronajímá vám se vším pomůže a poradí, kde a co nejlevněji si zařizuje on.

Na Maledivách můžete bydlet i zdarma, viz článek Jak snadno získat peníze na cestování

 

maledivy levné ubytování

Maledivy na 14 dní z Prahy za 17600Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

2 komentáře u „Maledivy na 14 dní z Prahy za 17600Kč (letenky + pobyt)

 • 5.7.2015 (21:11)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, upozorňujete často na letenky z Lipska. Bohužel jsem nenašla, že by tam student agency jezdili? Nebo jaké lze varianty? Moc děkuji za radu.

  Reagovat
  • 5.7.2015 (21:26)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, máte samozřejmě pravdu, omlouvám se za chybu. Jednou jsem to napsal špatně a pak pořád kopíroval. Do Lipska se dostanete nejlépe s https://www.flixbus.cz/ Ještě jednou děkuji za upozornění.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!