Maledivy na 8 dní s plnou penzí za 16700Kč!

Maledivy na 8 dní s plnou penzí za 16700Kč!

Toužíte-li po exotické dovolené na krásných Maledivách, už nemusí zůstat pouze u snění. Díky výhodným letenkám a ubytování se dostaneme na cenu 16700Kč, která zahrnuje letenky, ubytování s plnou penzí a dopravu trajektem z letiště na ostrov, kde je umístěn hotel. Ohromnou výhodou je to, že ubytování zajištují češi. Je tedy snadnější se s nimi domluvit a případně se zeptat na vše, co vás zajímá. Z vlastní zkušenosti musím říct, že domluva je s nimi velmi vstřícná a v dohledné době se na Levnocestování setkáte s cestopisem a recenzí právě z tohoto hotelu. Ze Srí Lanky totiž zamíříme se ženou právě tam :). Termín je k dispozici pouze jeden a to 20. – 28.2.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z Frankfurtu, kam se dostanete se společností Meinfernbus, Eurolines nebo Student agency. Případně vlastním automobilem.

Letenky Frankfurt – Maledivy – Frankfurt za 300€ (cca 8100Kč) zarezervujte zde >>

Edit:// Letenky jsou již bohužel vyprodány.

V ceně jsou všechny poplatky a zavazadla do 23kg. Se závaznou rezervací hotelu, vybíráním si dovolené atd. bych doporučoval počkat až po potvrzení letenek. Je možné, že nabídka na stránkách TUIfly, bude, ale letenky už nebudou. Nákupu se ale bát nemusíte, to nejhorší co se může stát, je to, že vám vrátí peníze.

Před koupí letenek bych doporučoval ověřit dostupnost ubytování přímo na telefonu 606566922. Jde pouze o kontakt na zprostředkovatele ubytování, s letenkami vám nepomohou :).

Ubytování je na ostrově Huraa, kam se dostanete následovně. Nejdřív je třeba přejet z letiště do Male trajektem za 1 dolar. Následně přejedte z Vilingili terminálu v Male na Huraa. Odjezd je každý den krom pátku ve 14:30, cesta stojí 5 dolarů a trvá cca 80 minut. S dopravou vám případně na uvedeném čísle poradí. Více informací o ostrově naleznete zde >>

Hotel s plnou penzí, stojí za 2 osoby v únoru 95 dolarů/noc. Celkem na ostrově strávíte 7 nocí, tedy cca 16600Kč/2 osoby a 8400Kč/osobu. Objednat si hotel můžete přímo na stránkách maledivy-levne.cz, případně se můžete i informovat ohledně věcí, co vás zajímají. Kontakt je zde >>

K dispozici je i celá řada aktivit a výletů.

Levnější alternativou by bylo zvolit ubytování přes Booking, seznam možností naleznete zde >>

Zajímavě vypadá např. Horizon View na Maafushi nebo Ayaana Lodge na Huraa. Pamatujte ale, že ceny nezahrnují plnou penzi a narozdíl od první varianty nezahrnují DPH 12% a poplatky 10%.