Na tento zájezd na Madeiru jsme vás již jednou upozorňovali! Nyní se na ostrov věčného jara můžete vydat ještě levněji. V ceně 10 990 Kč jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, stravování formou polopenze, ubytování ve výborně hodnoceném hotelu a služby delegáta. V okolí hotelu najdete hned několik pláží. Pokud byste se rádi vykoupali v bazénu, 600 metrů od hotelu se nachází koupaliště Ponta Gorda s tobogánem. Určitě nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Madeirou, ve kterém naleznete mnoho praktických informací a tipů na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

Dovolenou v hotelu Dorisol Komplex můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *