O tomto zájezdu na Madeiru jsme vás již před několika dny informovali. Pokud jste s nákupem váhali, možná vás potěší, že cena za zájezd klesla o dalších 500 korun. Nově tak za pobytový balíček, který zahrnuje ubytování v hotelu se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta, zaplatíte jen 15 490 Kč. Termín pobytu je 26.11. – 3.12.2021, máte tak ještě nějaký čas si vše dobře naplánovat. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 15490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!