Nemáte problém odcestovat na poslední chvíli? Potom by vás mohl zaujmout náš tip na Last Minute dovolenou na Madeiře. Tento úchvatný ostrov můžete navštívit v termínu 5.11. – 12.11. 2021 a za cenu 16 990 Kč pořídíte ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu se stravováním All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Pestana Ocean Bay leží přímo na oblázkovo-písečné pláži Praia Formosa, která je právem označována jako nejhezčí pláž na Madeiře. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

Dovolenou v hotelu Pestana Ocean Bay můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

Madeira z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 16990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!