Madeira na 6 dní za 6890Kč (letenky + pobyt)

Madeira na 6 dní za 6890Kč (letenky + pobyt)

Madeira patří mezi našimi čtenáři mezi velmi oblíbené destinace, proto levné letenky na ní každý den hlídám. Důvod toho, proč je tak populární, je zejména nepřiměřená cena u CK a krásná příroda, ideální pro individuální turistiku. K prozkoumání ostrova je vhodné si zapůjčit automobil přes RentalCars, poznáte tak tento ostrov mnohem lépe.

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Nízké ceny jsme tentokrát dosáhli kombinací dvou levných letenek. Odlet bude z Lipska, kam se z Prahy dostanete nejlépe se společností Flixbus. Návrat bude do Mnichova, odkud se nejlépe dostanete autobusy Student Agency. I když to může vypadat složitě,  opak je pravdou. Budete mít možnost, pokud budete chtít, prozkoumat další dvě města a cena za jízdenky bude kolem 1300Kč. Když to srovnáte s cenami na Madeiru od CK zde, stále je to mnohem výhodnější.

Letenku Leipzig – Funchal za 109€ kupte na Condor.com (nutno vyplnit odlet, přílet a datum)

madeira tam

Letenku Funchal – Munich zakupte za 95€ zde >>

madeira zpět

V ceně tam už máte odbavené zavazadlo v ceně, na cestu zpět je možné ho přikoupit za 20€. Dle mého je to na 6 dní zbytečnost, ale záleží na vás.

Ubytování dle ceny za 2 osoby naleznete srovnané zde >>

Za rozumější bych považoval netraávit dovolenou na jednom místě, ale zapůjčit si auto přes RentalCars, ostrov si projet a bydlet vždy tam, kde se vám to bude hodit. Ale záleží samozřejmě na cílech každého.

Madeira levné letenky
Madeira levné letenky