Velice přívětivou kombinaci letenek z Prahy do Londýna a zpět nabízí nízkorozpočtový dopravce Wizzair.com na víkend 11 – 13. září (pátek až neděle). Za obě letenky totiž zaplatíte dohromady pouze 1050Kč! Londýn je nádherné město, u kterého návštěvu rozhodně doporučuji. Buckinghamský palác, kde sídlí královna, Westminsterský palác, kde sídlí parlament, Big Ben, Tower Bridge a mnoho dalšího patří k tomu, co byste neměli jako správní cestovatelé opominout :). 

 

 

levné letenky do londýna

 

Podmínkou je členství Wizz, ale to se vám zaplatí již při první cestě. Co je členství Wizzair a jak ho získat?  >>

Nejlevněji se z letiště dostanete autobusy Easybus, lístky začínají na cca 80Kč. Doporučoval bych jejich nákup předem přes internet.

Co se ubytování týká, Londýn patří mezi dražší města. Pokud bych měl doporučit hotel, jednoznačně doporučím z vlastní zkušenosti tento. Není nejlevnější v nabídce, ale máte k dispozici společnou kuchynku, místnosti jsou malé, ale čisté a celý penzion vlastní příjemná Polka. Hned za hotelem (cca 100m) je zastávka, z které vás bus odveze za cca 15 minut přímo do centra. Pokud hledáte nejlevnější alternativu a trváte na hotelu, zvolte tento hotel.

Nicméně bych zvážil ještě možnost přes Airbnb. Pokoje jsou k mání i kolem tisícovky, tedy 2000kč za víkend. Se slevou 650Kč od nás, vás tak pobyt vyjde jen na cca 1300Kč/2lidi/2 noci.

 

levné ubytování v londýně

 

Londýn z Prahy a zpět na víkend za 1050Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!