Londýn z Prahy a zpět na víkend za 1050Kč!

Londýn z Prahy a zpět na víkend za 1050Kč!

Velice přívětivou kombinaci letenek z Prahy do Londýna a zpět nabízí nízkorozpočtový dopravce Wizzair.com na víkend 11 – 13. září (pátek až neděle). Za obě letenky totiž zaplatíte dohromady pouze 1050Kč! Londýn je nádherné město, u kterého návštěvu rozhodně doporučuji. Buckinghamský palác, kde sídlí královna, Westminsterský palác, kde sídlí parlament, Big Ben, Tower Bridge a mnoho dalšího patří k tomu, co byste neměli jako správní cestovatelé opominout :). 

levné letenky do londýna

Podmínkou je členství Wizz, ale to se vám zaplatí již při první cestě. Co je členství Wizzair a jak ho získat?  >>

Nejlevněji se z letiště dostanete autobusy Easybus, lístky začínají na cca 80Kč. Doporučoval bych jejich nákup předem přes internet.

Co se ubytování týká, Londýn patří mezi dražší města. Pokud bych měl doporučit hotel, jednoznačně doporučím z vlastní zkušenosti tento. Není nejlevnější v nabídce, ale máte k dispozici společnou kuchynku, místnosti jsou malé, ale čisté a celý penzion vlastní příjemná Polka. Hned za hotelem (cca 100m) je zastávka, z které vás bus odveze za cca 15 minut přímo do centra. Pokud hledáte nejlevnější alternativu a trváte na hotelu, zvolte tento hotel.

Nicméně bych zvážil ještě možnost přes Airbnb. Pokoje jsou k mání i kolem tisícovky, tedy 2000kč za víkend. Se slevou 650Kč od nás, vás tak pobyt vyjde jen na cca 1300Kč/2lidi/2 noci.

levné ubytování v londýně