Megaakce Ryanairu, během kterého nabízí všechny letenky se slevou, můžete využít i k levné návštěvě Londýna z České republiky. O levných letenkách z Pardubic jsem vás již informoval, ale nově jsou akční letenky dostupné i z Prahy, Brna a Ostravy. I když je termínů zatím poměrně dost, tak bych doporučoval si s nákupem velmi pospíšit – letenky velmi rychle mizí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

U Ryanairu si nově dejte pozor na to, že když koupíte dvě letenky, tak vás schválně „rozesadí“. Je to z jejich strany snaha motivovat lidi k nákupu konkrétních sedaček za příplatek a tak více vydělat. Přijde mi to jako hodně hloupý tah, ale nic s tím nenaděláme :). Bud si tedy kupte místo v letadle, nebo se po nástupu zkuste s někým vyměnit (vyměnit si místa budou chtít skoro všichni). 

 

 

Letenky zakupujte přímo na webu Ryanair.com. Z Prahy je dostupný např. termín 18. – 21. listopad, z Brna 30. listopad – 2. prosinec a z Ostravy 25. – 26. listopad.

Ale termínů je v průběhu listopadu a prosince více, chce to na jejich stránkách hledat.

 

 

Londýn z Prahy za 955Kč, z Brna za 815Kč, z Ostravy a Pardubic za 623Kč! (letenky tam i zpět)

2 komentáře u „Londýn z Prahy za 955Kč, z Brna za 815Kč, z Ostravy a Pardubic za 623Kč! (letenky tam i zpět)

 • 2.8.2017 (12:07)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den , už několikrát jsme chtěli využít Vaší nabídky ale vždy to dopadne stejně. zadám do kolonky ….zadejte letiště. London Stansted, london, Londýn apod a nad kolonkou se objeví v rúžovém políčku napsáno že mám zadat kam chci letět.!!!! Co S TÍM ??? My se snad letos s Váma do toho Londýna nedostaneme. Chceme z Ostravy. Děkuji Kolesár V

  Reagovat
  • 3.8.2017 (5:45)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   ted si vůbec nejsem jistý, jak tomu mám rozumnět. Musíte zadat z letiště Ostrava do Londýna, kde že je ten problém?

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!