Rynair dnes nabízí letenky do Londýna z Pardubic za skvělých 538Kč, čehož můžete využít i během prodloužených víkendů. Z Brna a Ostravy pak můžete letenky koupit za 778Kč. Cena zahrnuje letenky tam i zpět a je konečná, vč. všech poplatků. I když je v tuto chvíli dostupných více termínů, doporučoval bych si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

U Ryanairu si nově dejte pozor na to, že když koupíte dvě letenky, tak vás schválně „rozesadí“. Je to z jejich strany snaha motivovat lidi k nákupu konkrétních sedaček za příplatek a tak více vydělat. Přijde mi to jako hodně hloupý tah, ale nic s tím nenaděláme :). Bud si tedy kupte místo v letadle, nebo se po nástupu zkuste s někým vyměnit (vyměnit si místa budou chtít skoro všichni).

 

 

Letenky za 538Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil prodloužený víkend 16. – 19. září

 

 

Letenky do Londýna
Letenky do Londýna

 

Londýn z Pardubic vč. prodloužených víkendů za 538Kč, z Brna a Ostravy za 778Kč (let tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!