Rynair dnes nabízí akční letenky z Ostravy do Londýna za 129Kč v jednom směru a tak za let tam i zpět zaplatíte pouze 258Kč. Určitou nevýhodou je skutečnost, že za nejnižší ceny jsou pouze letenky na týden (úterý – úterý). Ale i v prodlouženém víkendu sobota – úterý, se ale vejdeme do skvělé částky 388Kč za letenky tam i zpět. I když je v tuto chvíli dostupných mnoho termínů, doporučoval bych si s případným nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zajímat by vás mohl i článek v magazínu „20 tipů, jak si užít Londýn za málo peněz

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com. Datumů je celá řada, já pro názornost zvolil prodloužený víkend 9. – 12. prosince. Letenky za 129Kč jsou vždy na úterý.

 

Letenky z Ostravy do Londýna
Letenky z Ostravy do Londýna

 

 

 

Londýn z Ostravy za 258Kč! (letenky tam i zpět, včetně všech poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!