Výhodných víkendových letenek z Brna do Londýna za 518Kč můžete využít k levnému výletu do tohoto úžasného města. Cena je za letenky tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky a je konečná. Možný  je jak termín pátek – neděle, tak sobota – neděle. Ten bych vám ale příliš nedoporučoval, na prohlídku byste neměli příliš času. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely na toto datum můžete rezervovat klasicky přes Booking. Pokud rezervaci učiníte přes tento odkaz, získáte navíc 10% slevu. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Brno – Londýn – Brno za 518Kč zarezervujte přímo na stránkách Ryanair.com na datum 26. – 28. leden. Alternativně můžete koupit letenky zde přes českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Brna do Londýna
Letenky z Brna do Londýna

 

Londýn z Brna na víkend za 518Kč (letenky tam i zpět, včetně všech poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *