Dnes je to přesně 6 měsíců, co vznikl web Levnocestování a já bych rád touto cestou poděkoval všem čtenářům, kteří ho navštěvují. Bez vás by to totiž nešlo :).

Za tu dobu bylo zveřejněno přes 400 tipů na levnou dovolenou a naše stránky navštívilo více, jak milion čtenářů. Největší radost mám ale z toho, že čím dál víc čtenářů tipy využívá levnému cestování po celém světě a pravidelně se na náš web vrací. Původní projekt, který vzešel z toho, že jsem okruhu svých přátel a známých hledal zajímavé tipy na levné cestování, se tak skvěle rozrůstá a snad se mu jednou budu moci věnovat i na plný úvazek.

 

A na co se můžete těšit do budoucna?

I nadále budu snažit přinášet ty nejlepší tipy na akční letenky a výhodné last minute zájezdy. Nechci čtenáře na výhodné možnosti cestování ale jen upozornovat, rád bych jim i poskytl co nejširší přísun praktických informací a dostal tak k levnocestování i lidi, kteří mají z turistiky obavy. Mým cílem není šetřit jen vaše peníze, ale i váš čas.

 

Připravujeme pro vás nové funkce, které budou poměrně přelomové a i když jejich vývoj jde dopředu pomalu, nezastaví se :). I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem a mým cílem je, aby web byl stále kvalitnější a pro naše čtenáře zajímavější.

 

V příštím roce bude velká část příspěvků vznikat z našeho putování po JV Asii a navštívíme i Kanárské ostrovy, nebo Island.  Budu se snažit psát poctivě cestopisy, doplněné fotkami a pokud to půjde, budu nahrávat i videa z našeho cestování.

 

Cestování je totiž úžasný koníček, který každému vřele doporučuji. Nenechte se odradit obavami, nebo strachem z toho, co se ted ve světě děje (Francie, Egypt). To je přesně to, co tihle lidé chtějí a nesmíme to dopustit. Jednou všichni umřeme, to neovlivníme. Ale můžeme ovlivnit to, jak budeme žít.

 

Ještě jednou chci všem čtenářům poděkovat za vaši přízeň a pokud budete chtít dalšímu rozvoji pomoci, řekněte o nás svým přátelům :).

 

Levnocestování slaví 6 měsíců od svého založení 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!