Za skvělou cenu jsou nyní dostupné letenky na Filipíny v mnoha termínech, včetně těch nejpopulárnějších, na přelomu roku. Odlet i přílet je z dobře dostupné Vídně a přestup v Pekingu, kde budete mít dost času na prohlídku toho nejhezčího. Navíc v tomto případě nebudete potřebovat ani vízum.

 

S ubytováním i stravou si nedělejte starosti, Filipíny jsou velmi levná destinace a uybtování seženete za pár tisíc na týden. Za jídlo pak utratíte méně, než v ČR.

 

Letenky Víden – Manila – Víden za 12990Kč pak můžete zakoupit zde >> kalendář termínů <<

 

K přeletům po Filipínách můžete místních aerolinek Cebu Pacific, kdy za přelety na okolní ostrovy zaplatíte několik stovek. Cebu dělá poměrně často akce na letenky, doporučoval bych tedy na ně počkat zvlášt tehdy, pokud chcete levné letenky na Filipíny použít pro další putování po Asii.

 

K pročtení doporučuji zajímavý cestopis „Filipíny s dítětem nejsou problém!„, případně další cestopisy na Hedvábné stezce.

 

Co se spaní týká, vždy bych řešil, zda vyjde levněji pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon, nebo klasické ubytování přes Booking. Nicméně ani jedna alternativa není drahá, Filipíny jsou hodně chudá země.

 

 

 

Levné letenky na Filipíny i přes Vánoce a Silvestra za 12990Kč!
Štítky:    

2 komentáře u „Levné letenky na Filipíny i přes Vánoce a Silvestra za 12990Kč!

 • 14.7.2015 (12:32)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  mohu se zeptat na ohledně víza do Číny? Píšete: Navíc v tomto případě nebudete potřebovat ani vízum. – to jako fakt? Díky za vysvětlení.

  Reagovat
  • 14.7.2015 (12:56)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   Vízum do Pekingu není třeba, neboť zde platí od roku 2013 bezvízový styk v případě, že délka pobytu netrvá déle než 72 hodin a následně cestující pokračuje do 3. země . Díky této výjimce tak budete moci strávit cestou tam i zpět celý den v Pekingu. Před odletem ale doporučuji prověřit, zda se situace nezmění.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!