Letenky z Prahy do Singapuru do 10 tisíc, na Bali za 13 tisíc! (tam i zpět)

Letenky z Prahy do Singapuru do 10 tisíc, na Bali za 13 tisíc! (tam i zpět)

Dobrá nabídka na levné letenky do Singapuru se vyskytla díky společné akci British Airways a Ibérie. K dispozici jsou hned dvě varianty. Můžete zvolit jednodušší, ale trochu dražší cestu, nebo lehce komplikovanější, ale zato levnější variantu. A ukážeme si i způsob, jak nakombinovat tyto levné letenky s cestou na krásné Bali. To vyžaduje už trochu zkušenosti, proto pokud se pro tuto variantu rozhodnete, poproste o pomoc někoho zkušenějšího, případně se zeptejte v diskuzi a já vám rád pomohu.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Pokusím se vše vysvětlit co možná nejjednodušeji, proto se předem omlouvám zkušenějším cestovatelům za možná až přílišné zabýhání do detailů. Mnoho čtenářů krásy individuálního cestování teprve poznává a nechci, aby někdo nakoupil něco špatně. Nemusíte spěchat a důkladně vše před zakoupením vše zkontrolujte. Na cestu do Singapuru nebudou víza zapotřebí.

Jako první se zaměříme na letenky do Singapuru, až následně si řekneme, jak tyto letenky zužitkovat k cestě na Bali, nebo do dalších destinací.

Jednoduchá cesta

Nejjednodušší cesta je zakoupit letenky Praha – Singapur – Praha zde << Kalendář termínů >>

Zde není nic komplikovaného, odlet i přílet bude do Prahy. Nevýhodou je vyšší cena, která v tomto případě činí 12790Kč.  Výhodou je i to, že máte celou řadu termínů.

B

Složitější cesta

Druhá varianta je nakoupit letenky Praha – Singapur – Barcelona. Při cestě zpět je mezipřistání v Londýně, kde vás čeká přestup na jiné letiště. Toho využijete k tomu, že na trasu Londýn – Barcelona již nenastoupíte a místo toho si koupíte letenku do Prahy či Brna na Wizzair, nebo Ryanair. Ceny jsou kolem 500Kč za letenku, když si do diskuze napíšete datum, rád vám pomohu. Pokud jste Londýn ještě nenavštíli, vřele doporučuji tuto příležitost využít k jeho prozkoumání a třeba noc tam zůstat. To už je na vás :).

Výhodou je především cena, se ktrerou se i s přípojem do Prahy vejdete do 10 tisíc.

Vyhledávat můžete zde >> (kalendář termínů bohužel k dispozici není, je nutno ručně vyhledávat)

Jakmile už máte vybrán způsob, jak se dostat z Prahy do Singapuru a zpět, zbývá sehnat přípoj na Bali. K tomu nám poslouží vyhledávač Kayak. Nemusíte se samozřejmě soustředit jenom na Bali, ale využít Singapur jako odrazový můstek i do dalších destinací. Ceny za zpáteční letenku Singapur – Bali – Singapur se pohybují od 80 – 150 dolarů.

B

Upozornění: Cesta do Singapuru zabere nějaký čas, tedy počítejte s odletem na Bali podle doby příletu do destinace. Asi je to zřejmé, ale pro jistotu jsem to chtěl zmínit :).