Volotea dnes spustila svoji pravidelně opakující se akci, během které nabízí letenky za akční ceny. Tentokrát začínají ceny na 5€, kterých je však jako šafránu. Častěji narazíte na částky 9, 15 a 19€, což je pořád super. Letenky jsou po celé Evropě, z Prahy můžete nejlépe využít tuto akci k cestě do Francie, či do Benátek. Specifikem této akce je, že vždy je k dispozici ve slevě jen několik míst a ta jsou do systému nahrávána postupně během celé akce. Volotea tak tyto slevy využívá k tomu, aby se o ní psalo a doufá, že lidé si k levné letence přikoupí i drahou. Případně ztratí nervy a nakoupí rovnou za celou cenu :). Chce se to tedy obrnit trpělivostí, ujasnit si s přáteli termíny kdy můžete, v průběhu dne to zkoušet a jakmile se letenky objeví, tak okamžitě kupovat. Sám jsem to takhle taky už řešil – je to otravné, ale dá se to zvládnout :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To můžete vyřešitpřes Booking.

 

Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

 

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože akční letenky jsou dostupné napříč Evropou.

 

Ps: pokud máte lépe dostupnou Vídeň než Prahu, za stejnou cenu můžete letět i z ní. Nejvíc letenek je dostupných v dubnu, méně pak v březnu a květnu.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Volotea.com. Jak jsem již psal v úvodu, letenky jsou do systému nahrávány postupně.

 

Levné letenky po Evropě s Voloteou
Levné letenky po Evropě s Voloteou
Letenky s Voloteou z Prahy do Francie a Itálie od 229Kč!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!