LETENKY + POBYT: Srí Lanka i o prázdninách za 13490Kč na 10 dní

LETENKY + POBYT: Srí Lanka i o prázdninách za 13490Kč na 10 dní

Díky levným letenkám se můžete od června 2015 do března 2016 podívat na Srí Lanku za cenu, která je opravdu výjimečná a může konkurovat i dovolené v evropských destinacích. Srí Lanka je úžasná destinace, nabízející krásné pláže i cestovatelské zážitky. Koneckonců, stačí se podívat na fotografie zde 🙂 

Zařízení individuální dovolené se může zdát složité, ale opak je pravdou. Jediné, co potřebujete je letenka a hotel. A obojí vám názorně popíšeme, včetně cesty mezi letištěm a hotelem. Úspora oproti cestovním kancelářím je ale několikanásobná. Na Srí Lance je navíc velice levno, takže za ceny potravin utratíte mnohem méně, než v ČR.

Jako první musíte zakoupit letenku. To je velice jednoduché, nepotřebujete znát ani angličtinu.

Praha – Colombo za 11390Kč rezervuj letenku >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>

Sri lanka levne letenky

Jako druhé musíme zarezervovat pobyt. Jak vidíte, možných termínů je hodně, ale nejvíc lidí asi kvůli prázdninám ocení termín 30. červen – 9. červenec. Na ukázku jsem vybral ubytování přímo v Columbu, kam přiletíte, tento hotel.

Sri lanka levne ubytovaní

Zezervuj si hotel za 4346Kč/9 nocí>>

Ze všech destinací můžete vybírat zde >>

Využít můžete samozřejmě i levnější, nebo dražší ubytování, v různých lokalitách. To už je zcela na vás. Tento hotel jsem zvolil, protože je přímo v místě přistání a tak nebude problém s dopravou a jde o rozumný kompromis v poměru cena/kvalita. Hotel má dobré hodnocení co se čistoty týká a to je myslím to nejdůležitější, co může pokazit dovolenou. Jinak je ale luxusní ubytování poměrně zbytečností, protože strávit dovolenou na Srí Lance uprostřed zdí hotelového pokoje, by bylo neodpustitelné :).

Zde máte ještě plánek, jak se dostat z letiště.

Sri lanka levne cesta z letiště

S nákupem doporučuji neotálet, podobná nabídka v sezoně nebude mít dlouhého trvání. 

Rezervujte nyní, plaťte během pobytu! Zrušení ZDARMABooking.com

Porovnání nabídek všech  poskytovatelů – LevnejšíHotely.cz

Sleva 650 KčAirbnb.cz

Btw: Rád bych se čtenářům omluvil za menší aktivitu, zejména co se vyhledávání letenek v dotazech týká. Momentálně cestuji po Sardínii je a málo času, i internetového připojení :).

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

Foto: Amila Tennakoon