LETENKY + POBYT: Rhodos o prázdninách na 15 dní za 6500Kč

LETENKY + POBYT: Rhodos o prázdninách na 15 dní za 6500Kč

Téměř až neuvěřitelně vypadá tato nabídka, díky které se z nedalekých a dobře dostupných Dráždan dostanete na Rhodos za 70€ a následně za 14 nocí zaplatíte v hotelu 9500Kč/2 osoby. Hotel přitom vypadá dobře a nízká cena je dána zřejmě především tím, že je na Bookingu krátce a potřebuje získat hodnocení. Letenky + pobyt, vás tak vyjdou na úžasných cca 6500Kč /os.

Protože pravidelně dostávám dotazy na to, jak je možné, že pobyty na tomto webu jsou tak levné, tak dám odpověd přímo sem :). Je to proto, že vyhledáváme akční ceny letenek a tím, že si vše zařizujete sami – letenky i hotel.  Individuální cestování nemá v ČR příliš tradici, ale skutečně je zbytečné platit CK ohromné částky za to, že vám v podstatě zajistí to, co si můžete snadno zajistit individuálně. Sám hodně cestuji a je to snažší, než to na první pohled vypadá.

Nejčastější pochyby jsou ohledně toho, že člověk přijde o své peníze a zároven se nikam nepodívá. Ty jsou ale zbytečné, neplatíte žádným zprostředkovatelům, ale kupujete si přímo letenky a hotel. Že by letecké společnosti, nebo nebo dokonce Booking, zpronevěřily vaše peníze, je mnohem méně pravděpodobné, než že zkrachuje místní cestovní kancelář.

Nám žádné peníze neposíláte, nejsme prodejci – pouze dáváme tipy na zajímavé nabídky. Jakou si vyberete a zda vůbec, už je čistě na vás.

Ale ted už k samotné nabídce :).

Letenky Dráždany (Dresden) – Rhodos– Dráždany za 69€ v termínu 2. – 16. července zakoupíte zde >> (nutno ručně zadat města a datum)

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

V základní ceně je pouze příruční zavazadlo. Pokud chcete zavazadel více, musíte si je přikoupit. Dělejte tak ale s rozmyslem, lidi sebou často tahají mnohem více věcí, než skutečně potřebují. A ještě mají pocit, že je to málo :).

rhodos levné letenky

A nyní již k samotnému ubytování.

Soupis všech hotelů, srovnaných dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

Zajímavý hotel za 9500Kč /2 osoby/ 14 nocí, naleznete zde >>

All Inclusive hotel za 23100Kč/ 2 osoby/ 14 nocí, naleznete zde >>

Zvážit můžete i pobyt přes LevnejšíHotely.cz či využít slevu 650Kč na Airbnb.cz

Pro prozkoumání ostrova si můžete zapůjčit i auto. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

Pokud chcete mít jistotu, že nepřijdete o žádnou z podobných nabídek, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech podobných nabídkách (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!