Pokud hledáte cenově dostupnou dovolenou o letních prázdninách, mohla by vás zaujmout tato skvělá kombinace letenek a ubytování. Z dostupného Lipska nabízí společnost Condor letenky na Krétu a zpět za skvělých 59 Euro, tedy cca 2200Kč a to v termínu 3 – 13. července. Pokud vám Lipsko přijde příliš daleko, můžete za stejnou cenu letět též z nedalekých Dráždan v termínu 3-17.července (také Condorem).

 

Letenky a pobyt na 10 dní z/do Lipska vycházejí na 4830Kč
Letenky a pobyt na 14 dní z/do Dráždan vycházejí na 5900Kč
To je skutečně výhodná nabídka.

Lipsko/Dráždany – Heraklion – Lipsko/Dráždany za 2200Kč rezervuj letenku >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

V případě jakýchkoliv potíží se na mě neváhejte obrátit v diskuzi pod článkem, rád pomohu.

 

levná dovolená na krétě

 

Tím máme zajištěné ubytování a zbývý vyřešit levný hotel. Ten nejlevnější s dobrým ubytováním je nabízen zde. Za deset dní ve dvou zaplatíte pouze 5264Kč, tedy 2630Kč/osobu. Společně s letenkou tedy za dovolenou na Krétě zaplatíte 4830Kč. Pokud poletíte z Dráždan na 14 dní, zaplatíte za celou dovolenou 5900Kč.

Hotel na 10 dní za 5264Kč zarezervujte zde >>

Hotel na 14 dní za 7457Kč zarezervujte zde >>

Přesunu z Heraklionu na Piskopiano se bát nemusíte, autobus jezdí co půl hodiny a jedna cesta stojí 70Kč.

Alternativou může být i zapůjčení automobilu přímo na letišti

 
Kréta patří mezi mé oblíbené destinace a tak ji mohu vřele doporučit. Budu velice rád, pokud můj web LevnoCestovani.cz podpoříte a řeknete o něm svým přátelům. Rovněž doporučuji přihlásit se k odběru, aby vám neunikla žádná ze zveřejněných nabídek. Z odběru je možno se kdykoliv odhlásit a nikdy vás nebudeme zahlcovat nesmyslným spamem. Naším cílem jsou spokojení a vracející se čtenáři.

 

 

LETENKY + POBYT: Kréta o letních prázdninách na 10 dní za 4830Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

4 komentáře u „LETENKY + POBYT: Kréta o letních prázdninách na 10 dní za 4830Kč

 • 12.6.2015 (11:31)
  Trvalý odkaz

  Vždy skvělé tipy, jen mě mrzí, že neexistuje stejná varianta alespoň občas i z Prahy. Vím, že jezdí autobusy Student agency na spoustu zmiňovaných míst, ale člověk by rád vystoupil z letadla a byl už co nejdřív doma…A zrovna Řecko…to by byla fantazie, ale když jede sama ženská s dítětem….všude už jsou akční, jen Praha stojí za prd. Dělají takové akce i Poláci a my pořád nic ?

  Reagovat
  • 12.6.2015 (13:11)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   ono se občas něco objeví, ale je pravdou, že Praha je dost pozadu. Je to hlavně menší konkurencí, společnosti nejsou tlačené do nižších cen.

   Berte to ale i z té lepší stránky – ležíme uprostřed Evropy a až vaše dítě povyroste, máte relativně snadnou dostupnost většiny velkých letišt. Několik hodin cesty jsou Dráždany, Mnichov, Lipsko, Vídeň, Bratislava, Budapešt… Pro levnocestovatele, kterým tento přesun nevadí, je to naprosto ideální poloha.

   Sledujte náš web, občas se objeví Řecko i z Prahy (cca před měsícem to byla Kréta za 2500Kč), ale je pak třeba jednat v minutách. Sám jsem tuhle letenku nestihl, protože jsem chtěl utvořit partu lidí a než se všichni domluvili, tak bylo letadlo vyprodané :).

   Reagovat
 • 26.6.2015 (9:49)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den zeptám se.. rezervuji letenky… a za dvě dospělé a dvě děti do 12TI LET mi cena stále vychází na 79 Eur… je to tak správně?? cena je stejná jako u dvou dospělých… raději se ptám, aby nás pak na letišti nevrátili 😀 děkuji za odpověď… a další má otázka… při odletu toho 3.7. to vychází, že se přistávat na místě bude až v půl deváté večer… nebude pak problém ubytovat se?? nevíte náhodou?? jiný let to bohužel nenabízí…

  Reagovat
  • 26.6.2015 (11:45)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, takhle na dálku špatně radit, ale tipuji, že vidíte cenu za jednoho a cena za všechny se ukáže až v dalším kroku (děti do 12 let stojí stejně, co dospělý).

   Co se pzdějšího ubytování týká, doporučoval bych na hotel napsat ohledně pozdějšího check-inu a brát ho přes Booking. U malých hotelů se může stát, že se majitel a recepční v jedné osobě rozhodne jít domů a děj se vůle boží 🙂 (vlastní zkušenost). Booking je v tomhle hodně dobrým partnerem, protože se o vás postará i za cenu toho, že vás umístí na dražší hotel za cenu toho levnějšího.

   Užijte si dovolenou, Kréta je nádherná ;).

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!